Na desce, na nartach, na rowerze - nawet w sierpniu! Do tego raju dojedziesz z Polski samochodem [TRIP WE DWOJE]

24.03.2017 13:18
Trekkingowy raj dla amatorów górskich wędrówek. Najwyżej położona kolejka górska w Europie. Przerażający most wiszący na wysokości ponad 2 tys. metrów i pełne niezwykłych widoków trasy rowerowe dla miłośników adrenaliny. A przede wszystkim wyjątkowe warunki na narty i snowboard, które można tutaj uprawiać przez cały rok. Tak w skrócie można opisać bogactwo okolic miasteczka Zermatt w Szwajcarii, do którego można wybrać się z Polski samochodem (to odległość ok. 1500 km). tutaj nawet w sierpniu można zjechać z lodowca na desce, a potem na rowerze. Sprawdzili to dla nas Zuzia i Andrzej Treneiro, przy okazji dając mnóstwo praktycznych wskazówek jak najlepiej wykorzystać czas w tym niesamowitym miejscu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Zermatt i innych wyprawach Zuzi i Andrzeja Treneiro zobaczcie pozostałe filmy >>

'Nie rzuciliśmy korpo, żeby podróżować. Nie chcemy podtrzymywać tego mitu' - z Zuzią i Andrzejem z Treneiro Vlog rozmawiamy o tym, jak mieć fajne, aktywne życie, pracując na etacie >>
Więcej o:
Komentarze (24)
Zaloguj się
 • takinikt

  Oceniono 14 razy 12

  Wku...ajaca parka

 • liczygrosz

  Oceniono 21 razy 11

  Kolejny bezsensowny vlog na poziomie gimbazy :/

 • heliheli

  Oceniono 24 razy 10

  dwojka ludzi ktorych trudno polubic

 • kornel-1

  Oceniono 10 razy 8

  Nudziarze.

 • Kamil Rembalski

  Oceniono 14 razy 6

  "Tylko tutaj można w sierpniu zjechać z lodowca na desce, a potem na rowerze."
  Zieeew. Zell am see - 10 km do Kaprun z lodowcem i letnim snowparkiem, 15 km do kultowych rowerowych traz zjazdowych Leogang/Hinterglem, 1200 km z Wawy, praktycznie caly czas dwupaskowkami.
  Les deux alpes - to samo, tylko troche dalej.

 • 007.bond

  Oceniono 4 razy 2

  Wow, Amerykę odkryli i się podniecają. Jeździłem ponad 20 lat temu na lodowcu Theodul gletscher. Dla narciarza to nie jest żadne odkrycie. Na pewno jest to frajda jazda latem kiedy na prawie 4000 jest śnieg a na dole w Zermatt ciepełko. Tylko to nie jest jedyne miejsce w Europie. Są miejsca może nie tak wysoko ale za to z super widokami gdzie można pojeździć rano na nartach a popołudniu kapać się w morzu. I to jest naprawę super frajda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX