Urodziła dziecko i... zabrała rodzinę w podróż do Maroka. Na rowerach

Dzień Dobry TVN/x-news
11.04.2016 11:51
Aleksandra Pająk-Gałęza i Zbigniew Gałęza wybrali się w niezwykłą podróż z dziećmi do Maroka. Na miejscu poruszali się wyłącznie na rowerach. Bohaterowie opowiedzieli o kulisach i przygotowaniach do swojej nietypowej podróży.
Komentarze (43)
Zaloguj się
 • kanga_roo

  Oceniono 44 razy 42

  jeśli im to odpowiada, niech sobie jeżdżą. dzieciom w tym wieku generalnie obojętne, czy zwiedzają Maroko, czy ogródki działkowe pod miastem.

 • kwiatpatologii

  Oceniono 51 razy 35

  No fajnie,brakuje mi tylko jednej informacji - jakie jest źródło utrzymania bohaterów filmu?
  A pytam tylko z powodu nagłówka - "Małe dzieci, duże koszty, nieciekawe oferty dla rodzin... Jeśli któraś z tych rzeczy powstrzymywała cię przed wybraniem się na wczasy, zobacz, co zrobiła ta polska rodzina. I skończ z wymówkami."

 • baba67

  Oceniono 31 razy 29

  Młodym rodzicom gratuluje odwagi, sama mam zbyt bujna wyobrażnię na taka wyprawę.
  Jedyne co mnie wkurza w odredakcyjny tytuł sugerujący że tylko ta odwaga i troche fantazji wystarczy żęby sie na cos takiego porwać. Otóż nic bardziej mylnego. Potrzeba jeszcze:
  -wysokiego zasiłku co wymaga bardzo dobrze płatnej pracy przed urodzeniem dziecka
  LUB
  -meża posiadającego bardzo dobrze płatną pracę tak aby na kilka miesięcy niepracowania mógł cos odłożyć i jeszcze w dziedzinie gdzie po powrocie można sie bez problemu zatrudnić na porównywalnym stanowisku(takich dziedzin nie ma wiele).
  No myślałby kto, wszyscy tak mają i tylko wymówek szukają. Zamiast nastawić się psychicznie na opowieść o nieszablonowych rodzicach mających unikalna sytuację zawodową z punku się czytelnika wku...a.

 • calmy

  Oceniono 59 razy 23

  No jak to do Maroka?
  Przecież Janusz z Piierdziszewa Dolnego wie że tam jest potwornie i Panie mordujom, wszystkich mordujom i pirogów nie ma i za dużo jakichś bie całkiem białych.

 • Dawid Głowacki

  Oceniono 38 razy 20

  czytając te komentarze podejrzewam, iż są zatrudnieni specjalni anty polscy prowokatorzy którzy niszczą ten naród od środka skłócając nas na forach bo nie wierzę, że Polacy są aż tak zawistnym narodem. (pewnie zaraz ten komentarz zniknie przez moderatora) dobranoc.

 • login-xyz

  Oceniono 16 razy 16

  Aaa.., to w Marokko a ja myslalem po zdjeciu, ze to pod Bialymstokiem.. Jak czlowiek sie moze pomylic..

 • patx

  Oceniono 15 razy 9

  Zajebiście, gratuluję. To szczęście jak dwoje ludzi tak się dobierze, że chcą taką wyprawę wspólnie zrealizowac.

 • Marek Gutowski

  Oceniono 32 razy 6

  Zastanawia mnie egoizm takich ludzi. No bo przecież nie zrobili tego, żeby maleńkie dzieci miały frajdę, tylko po to, żeby zaspokoić swoje ambicje, żeby teraz super odważna mama mogła wymądrzać się przed kamerą. Ja nigdy nie odważyłbym się zabrać małe dzieci w taką podróż. Inny klimat, inne jedzenie, inna flora bakteryjna itp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX