Pudełko po tik-takach i czepek pod prysznic? To się może przydać! Parę patentów na szybkie pakowanie [WIDEO]

redakcja
02.06.2015 16:16
Co roku ten sam problem: jak się spakować (najlepiej do bagażu podręcznego!), tak by maksymalnie wykorzystać przestrzeń walizki. Podpowiadamy Wam gotowe rozwiązania! Oto kilka superpatentów na pakowanie, tak by wszystko się zmieściło, nic nie zgubiło, a ubrania nie były pogniecione.
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • Patrycja Bajor

  Oceniono 7 razy 7

  Ubrania zwinięte w rulon nie gniotą się tak, jak te rozłożone na płasko, pojemnik na soczewki jest świetny na krem i fluid (polecam także do torebki), ale pakowanie biżuterii, wsuwek i wacików w 5894564 pojemniczków? Po co? Wystarczy to wszystko wrzucić do przegródki w kosmetyczce. A biustonosze/ góry od bikini najlepiej układa się w rogach walizki. Bielizna dobrze wypełnia przestrzenie. Kable w futerale na okulary? Po co? Ale aparat luzem - osoba tworząca filmik chyba nie wie co dzieje się z walizkami na lotnisku. Spakowałabym 3 - 4 razy więcej rzeczy do tej walizki.

 • pawlaka12

  Oceniono 7 razy 7

  Uwaga spoiler: pudełko po tik-takach pojawia się w pierwszej minucie i trzydzieści pięć sekund.

 • askad-o2

  Oceniono 3 razy 3

  W większości przypadków te rzeczy zajmują teraz więcej miejsca.

 • mzyo

  Oceniono 2 razy -2

  5 kg rzeczy i 5 kg opakowań. + np. buty trzeba zamknąć szczelnie bo mają swój zapach- także jeżeli chodzi o dobre środki impregnujące/pasty/płyny(nie każdy spędza wyjazd w plastikowych butach do biegania). Czepek nie zabezpieczy ubrań przed bakteriami, które dostaną się wszędzie.
  Poza tym śmiem twierdzić, że koszula i spodnie zwinięte w rulon nadają się później tylko do leżenia w walizce- nie ma takiej opcji żebym na wyjeździe prywatnym bawił się w prasowanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX