Košice - Kaveecany

Całoroczny ośrodek Kavecany znajduje się 6 km od centrum Koszyc. Jest to bardzo korzystne położenie - regularna linia transportu miejskiego dowozi turystów co pół godziny ze stacji autobusowej i kolejowej prosto do ośrodka rekreacyjnego.
tel.: (+421) 55 799 6114 5 fax: (+421) 55 7996116 e-mail: kavecany@kavecany.sk www.kavecany.sk

GPS: N48°46'35'' E21°12'28''

Całoroczny ośrodek Kaveeany znajduje się 6 km od centrum Koszyc. Jest to bardzo korzystne położenie - regularna linia transportu miejskiego dowozi turystów co pół godziny ze stacji autobusowej i kolejowej prosto do ośrodka rekreacyjnego. Ośrodek Kaveeany bez względu na porę roku oferuje wiele możliwości odpoczynku oraz uprawiania sportów. Jest idealnym miejscem na organizację zawodów sportowych, imprez kulturalnych, towarzyskich czy wyjazdów firmowych. Są tu organizowane kursy narciarskie, obozy młodzieżowe i dziecięce. Wielką atrakcją jest trampolina na 6 miejsc oraz czterokołowce. Dla najmłodszych jest plac zabaw ze zjeżdżalniami, piaskownicą i huśtawkami. Na terenie ośrodka jest także boisko do gry w piłkę nożną. Do dyspozycji gości jest koliba na ok. 50 osób, gdzie mogą się odbywać rodzinne lub nieformalne firmowe spotkania. Kolejne atrakcje w okolicy to tor bobslejowy, ogród zoologiczny w Koszycach i wieża widokowa. Ośrodek Kaveeany jest bardzo chętnie odwiedzany przez cały rok przez turystów pieszych i rowerzystów.

Zakwaterowanie:

12 x 2-osobowych pokoi (prysznic, WC, SAT TV) Łącznie: 24-48 miejsc wraz z dostawkami

Wyżywienie:

- restauracja Eajovoa - bufet "Hrešná" - w zakresie indywidualnym (kuchnia w wyposażeniem w części mieszkalnej) Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i chcielibyście uzyskać więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.kavecany.sk