10 rzeczy, które kochamy we włoskiej kuchni. Nie oglądaj tego na pusty żołądek [NIESAMOWITE WIDEO]

Zakochana para całuje się między blokami sera, a lody najlepiej smakują oblizywane prosto z drewnianej łyżki. Dobre jedzenie nie istnieje bez dobrego towarzystwa. A na to wideo aż cieknie ślinka.
Kilkuminutowy filmik zatytułowany "10 rzeczy, które kochamy we Włoszech" znalazłam na profilu The Perrenial Plate * na Vimeo. Obejrzałam go póki co siedem razy, szacuję, że dziś nie skończy się na 20. Moje oczy i USZY (!) chcą więcej i więcej. Pizzy, pasty, trufli, wina, muzyki! Jeść, pić i rozmawiać.

A co Wy kochacie najbardziej we włoskiej kuchni?

10 Things We Love About Italy from The Perennial Plate on Vimeo.* The Perrenial Plate to cotygodniowy cykl kilkuminutowych filmów o jedzeniu. Tworzą go Daniel Klein, aktywista i kucharz oraz Mirra Fine, koproducentka i operatorka, którzy jeżdżą z kamerą po świecie dokumentując proces powstawania najlepszego jedzenia i ludzi, którzy za tym stoją. Pierwszy sezon Daniel i Mirra nakręcili w Minessocie, w drugim przemierzyli Amerykę, a w trzecim odwiedzili już między innymi Indie i Włochy. Filmy można oglądać na stronie The Perrenial Plate i profilu projektu na Vimeo .

Komentarze (4)
10 rzeczy, które kochamy we włoskiej kuchni. Nie oglądaj tego na pusty żołądek [NIESAMOWITE WIDEO]
Zaloguj się
 • Gość: tommyhaa

  Oceniono 3 razy -1

  a gdzie berlusconi?

 • Gość: Cometto

  Oceniono 4 razy -2

  Do d... takie filmy - niczego się z niego nie dowiedziałem, tylko oczopląsu można dostać...

 • Gość: pinkink3

  Oceniono 5 razy -3

  Obejrzalam 'na glodnego'. I nic.
  Gdybym nie znala wloskiej kuchni nigdy bym sie do niej po obejrzeniu tego sinego w kolorze gniota, nie przekonala.
  Wyglada, jakby byl krecony w latach '70 na marnej tasmie.

  Zastanawia mnie, dlaczego taka mizerote jest tak intensywnie reklamowana? I to dzisiaj, przy takim wysrubowanym poziomie zdjec i filmow reklamujacych jedzenie ?
  Dziwne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX