Portugalia - 10 miejsc, które trzeba zobaczyć

reg
27.03.2015 10:04
A A A Drukuj
Algarve to kilometry złotych plaż z pocztówkowo błękitnym niebem i oceanem. Powstaje tu coraz więcej luksusowych hoteli.

Algarve to kilometry złotych plaż z pocztówkowo błękitnym niebem i oceanem. Powstaje tu coraz więcej luksusowych hoteli. (Fot. 123rf)

Piaszczyste plaże i dzikie krajobrazy. Romantyczne miasta i malownicze wioski rybacki. Strome klify i zabytki manuelińskie. Portugalia - ten nieduży kraj oferuje turystom ogromną różnorodność atrakcji. Przedstawiamy 10 miejsc, które warto zobaczyć, ale na tych 10 miejscach Portugalia się nie kończy.
Zobacz zdjęcia (11)

Więcej na temat:

Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szczerbaka

  Oceniono 1 raz 1

  Będąc w Algarve warto pojechać na Fiesę, największy na świecie festiwal rzeźć z piasku, przez 8 tygodniu rzeźbiarze z całego świata wykonują prawdziwe dzieła sztuki z 40 tysięcy ton piasku www.zlotaproporcja.pl/2013/05/19/portugalska-fiesa-najwiekszy-na-swiecie-festiwal-rzezb-z-piasku/

 • rayan222

  Oceniono 3 razy -3

  a co w opisie realnym LIZBONY jest nie tak..........jestem tam co chwila ......

 • rayan222

  Oceniono 7 razy -5

  LIZBONA.....w centrum ładna choć syfek widać ale już ulice poboczne centrum - proszę się przejść - to bieda, syf i mogiła....co dla turystów to fasada.....a już sceny przy PL. ROssio jak biały czysci murzynom buty - to obrazek na porządku dziennym....proszę pojechać i ten cudhistori zobaczyć .....biały czysci buty murzynom.....z biedy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX