Grecja, Turcja, Hiszpania - tam masowo jeżdżą turyści. Ale na tych plażach tłumów nie zobaczysz

23.05.2017 10:48
Alacati

Alacati istock.com

'Już nie ma dzikich plaż...' - śpiewała Irena Santor. I rzeczywiście, w sezonie wakacyjnym trudno szukać tych wyludnionych i pustych. Jednak są miejsca, w których nie trzeba walczyć o przestrzeń na ręcznik. Oto dziewięć plaż w Europie, które oferują względną ciszę i spokój.
Komentarze (18)
Grecja, Turcja, Hiszpania - tam masowo jeżdżą turyści. Ale na tych plażach tłumów nie zobaczysz
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • exsero

  Oceniono 18 razy 8

  "Grecja, Turcja, Hiszpania - tam masowo jeżdżą Polacy." - dlatego ja tam nie jeżdżę. Urlop mam po to, by wypocząć, także od męczących rodaków.

 • ozi127

  Oceniono 2 razy 2

  co za idiotyczny wybór? wskazówki dojazdu jeszcze gorsze. Samolot do Kawali? proszę jeszcze powiedzieć czy i skąd. a potem się zastanowić, czy nie wygodniej do salonik. itp itd

 • Gość: Tomon

  0

  W Hiszpani na pograniczu z Francja nie spotkasz naszych, bo ceny odstraszaja. Widoki nieporownywalne. Na Majorce tez sa takie miejsca. W Grecji na Zakhyntos to samo.

 • Gość: Tomon

  0

  Poloki do ataku

 • Gość: Tomon

  0

  Ale sa miejsca i w Grecji i w Hiszpani, gdzie Polakow jak to nazywam tam, gdzie naszych nie ma. Od Biarritz po San Sebastian ujrzec mozna to co pokazesz znajomym na fotkach i pomysla, ze byles ,gdzies na koncu Swiata. Polakow malo, bo ceny odstraszaja. I nic nie ma za darmo. Nawet na Majorce sa takie miejsca, gdzie Polaka nie spotkasz, chyba ,ze zabladzil.

 • marek.promyk

  0

  Jeśli ktoś jeszcze szuka inspiracji na nietuzinkowy wyjazd, to polecam adres: bissole.pl/incentive - wyszkiwarkę pomysłów z gotowymi programami na wszystkie kontynenty

 • Gość: innastrefa.pl

  0

  Hongkong nikomu nie kojarzy się z plażami a to może Ciebie zaskoczyć innastrefa.pl

 • Ewa Kretek

  Oceniono 2 razy 0

  To prawda. Północna Hiszpania jest wolna od turystów. Plaże puste, chociaż dobrze zagospodarowane. Mało kto jednak chce tam przyjeżdżać. Powód? Zimny ocean i porywisty wiatr. Jeżeli jednak ktoś szuka ciszy i spokoju, to miejsce wręcz idealne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane